תכנון פיננסי הוליסטי אישי

השירות שהיה שמור למשפחות העשירות עכשיו במרחק לחיצה
נשמח לעזור
בכל שאלה

כתבות אחרונות

איך לבחור בית השקעות?

איך משווים בין בתי השקעות?

עומדים לבחור בית השקעות? שוקלים להחליף את מי שמנהל עבורכם קופת גמל / קרן השתלמות / פוליסת חיסכון? הנה כמה דברים שכדאי לכם לקחת בחשבון לפני שאתם מקבלים את ההחלטה החשובה.

עם SIMPLY תרוויחו יותר מהכסף שלכם
באמצעות תכנון פיננסי אישי נוכל לשפר עבורך את דמי הניהול, להמליץ על אפיקי השקעה בטוחים ולחשוף אותך להזדמנויות כלכליות שיגדילו את התשואות שלך!
  1.  אישור חוקי – חשוב מאוד לבחור בחברה שיש לה את כל האישורים המתאימים לניהול כספים לאחרים. כמו כן, חשוב להבדיל בין יועצים / סוכנים / מנהלים אישיים, לבין החברות הגדולות שיש להן אישור מהרגולציה והמדינה לנהל בפועל את הכספים עבורכם. גופים אלו נמצאים תחת פיקוח, מה שמבטיח למשקיעים הגנה מירבית. היועצים והסוכנים יכולים לסייע לכם בבחירת מסלולי ההשקעה ובניתוב החסכונות לחברות, אבל בסופו של דבר, חסכונות פנסיונים והשקעות לטווח בינוני במוצרים בעלי הטבות מס, כמו קופת גמל, קרן השתלמות או פוליסת חיסכון – מנוהלים או בבית השקעות או בחברת ביטוח, בעלי רישיון ממשלתי.
  2. תשואות – המטרה של כל בית השקעות / חברת ביטוח בניהול הכסף, היא למקסם את התשואות שלכם. כלומר, לייצר כמה שיותר רווחים. האפשרות לייצר רווחים קשורה ישירות במידת הסיכון שבתיק – וככל שזה כולל יותר השקעות מסוכנות, כך גדלים הסיכויים לרווחים אך גם להפסדים. ההבדלים בין בית השקעות אחד לאחר, נובעים מאיכותם של מנהלי ההשקעות וקבלת ההחלטות שלהם בשאלות כגון – באיזה מדינות עדיף להשקיע, באלו סקטורים ובאלה חברות. בכלי התקשורת ובאינטרנט מתפרסמים כל העת מדדים שמשווים את התשואות שמשיגים בתי ההשקעות. חשוב לבצע את ההשוואה לאורך תקופה – רצוי של כמה שנים, כדי לראות את המגמות לאורך זמן.
  3. דמי ניהול ועמלות – התשואה בתיקים אינה הגורם היחיד שקובע את הרווח הסופי שלכם. בתי ההשקעות / חברות ביטוח מספקים את השירות שלהם תמורת תשלום – שמורכב מדמי ניהול ועמלות. לעתים, ההשפעה של העלויות האלה גדולה וחשובה יותר מהתשואות – בעיקר כאשר מדובר בטווח הארוך. בהשקעות שנמשכות שנים רבות, התשואות של בתי ההשקעות נוטות בד"כ להתכנס לממוצע דומה. לעומת זאת, בדמי הניהול, יכולים להיות הבדלים משמעותיים. גם כאשר ההבדל נראה קטן לכאורה, כשמחשבים את הסכומים לאורך עשרות שנים, התוצאה יכולה להיות סכום כסף גדול מאוד.
  4. שירותיות – לצד הנושאים הכספיים, יש חשיבות רבה גם לשירות שאתם מקבלים מהחברה שמנהלת את ההשקעות שלכם. קבלת דוחות ברורים ובזמן, מענה לפניות בטלפון / צ'ט / מייל, ביצוע בקשות שלכם במהירות – לכל אלה יש השפעה ישירה על היכולת שלכם לנהל את החסכונות הכספיים שלכם, בהתאם לצרכים המשתנים.
עושים סדר פיננסי ומרוויחים!

בדקו בחינם את התאמתכם לשירות >

*אין לראות בכתבה משום ייעוץ השקעות, המלצה או חוות דעת ביחס לכדאיות השקעה במוצרים פיננסיים מכל מין וסוג שהם או להוות תחליף לייעוץ אישי, המותאם לצרכי הלקוח.

האם אתה זכאי להטבת המס?
בחר את קבוצת גילך
לבצע בדיקה

הגעת עד לכאן? כבר ניצחת!

זה הזמן להשאיר פרטים שאחד המומחים שלנו יוכל לחזור אליך >