תכנון פיננסי הוליסטי אישי

השירות שהיה שמור למשפחות העשירות עכשיו במרחק לחיצה
נשמח לעזור
בכל שאלה

כתבות אחרונות

יש לך הזדמנות להרוויח אלפי שקלים – לא תתייעץ?

פגישת ייעוץ פיננסי

מה אתם יודעים על התוכנית הפנסיונית שלכם? מתי לאחרונה בדקתם את התיק הפיננסי פנסיוני? את האפשרות לשפר את תנאי החסכון ולבצע התאמות? לרבים מאיתנו אין מושג באיזה סוג השקעה מושקעים כספי הפנסיה שלנו ומה זה אומר.

פערי ידע אדירים גורמים נזקים כלכליים כל יום

החסכון הפנסיוני הוא אחד הנכסים המשמעותיים ביותר שאנחנו צוברים במהלך חיינו, במטרה לדאוג לרמת החיים לאחר הפרישה. אנחנו חוסכים במשך עשרות שנים, והשינויים הרבים בשוק, ואלה שאנחנו עוברים במסלול חיינו, מחייבים תכנון לטווח ארוך עם היד על הדופק וביצוע התאמות בנקודות זמן שונות.

תכנון פיננסי אישי יעזור לכם לשפר את תנאי החסכון , להגדיל תשואות,להקטין דמי ניהול וליהנות מהטבות מס.

גם אם אתם אומרים לעצמכם "אני יכול לנהל את זה לבד", יש חשיבות רבה בהיבט הכלכלי לפנות לגורם מקצועי.
אל תתממודדו לבד מול חברות הביטוח, מס הכנסה, בנקים , בתי ההשקעות ושוק ההון , תתייעצו!

עושים סדר פיננסי ומרוויחים!

בדקו בחינם את התאמתכם לשירות >

חוסר ידע פנסיוני

תחום החסכון הפנסיוני הוא מורכב, דינאמי ונתון לשינויים בתדירות גבוהה. גם אם אנחנו חושבים שאנחנו יודעים ומבינים – ברוב המקרים זה לא המצב. סקרים מראים שהמודעות בקרב הציבור בישראל לנושאי החסכון וההשקעה נמוכה. חוסר הידיעה יכול להביא להחלטות שגויות ולהפסד כספי, כמו בחירת תוכנית פנסיונית לא מתאימה, הערכה לא נכונה לגבי הסכום הדרוש לגיל פרישה, כיסויים כפולים ועוד. מדובר בהחלטות המשמעותיות ביותר עבורנו, כי הן נוגעות לעתיד הכלכלי שלנו. טעות בהפרשות לטווח ארוך יכולה להגיע להפסד של מאות אלפי שקלים.
עברת את גיל 55? אולי מגיעות לך הטבות מס מהמדינה. לבדיקה >

הבדלים בין המוצרים

קיימים הבדלים משמעותיים בין מוצרי החסכון וההשקעה, וריבוי המידע ברשת לעיתים מבלבל. את החסכון מקופת הגמל שלכם למשל, ניתן לממש רק אחרי גיל 60, לעומת קופת גמל להשקעה שהיא מוצר נזיל ואפשר למשוך ממנה את הכספים בכל עת, בכפוף למס רווחי הון.

הידעת שאם הגעת לגיל פרישה מגיע לך סל הטבות של 850,000 ש"ח, ביכולתכם למשוך כסף פטור ממס מקופות פנסיוניות. ניתן לנצל את ההטבות גם כקצבה חודשית פטורה ,לא משנה כמה שכר ממשיכים להרוויח!

התוכניות הפנסיוניות שונות זו מזו גם בטווח וגם ברמת הסיכון. כמו כן, קיימים גם הבדלים בין ההצעות של  החברות והגופים הפיננסיים השונים בשוק. חשוב לקבל ליווי אחראי ומקצועי של גורם שמכיר את התחום לעומק ומשכלל את התועלות עבורכם.

תפקידו של מתכנן פיננסי הוא לעשות סדר בדברים, לתת לך ביטחון שאתה בידיים טובות, ולעזור לך להגיע ליעדים שלך.

התאמה אישית

כשם שאנחנו אנשים שונים זה מזה, גם מוצרי ההשקעה והחסכון שלנו שונים, או כמו שאומרים, כל מקרה לגופו. ההבדל בין תוכנית פנסיונית גנרית לבין תוכנית מותאמת אישית יכול להתבטא בסכומים גבוהים. בנוסף, תכנון פיננסי הוליסטי אישי נותן מענה מענה לצרכים המשתנים שלנו לאורך השנים ולמעשה על פני עשורים רבים עד גיל הפרישה. מדובר בשינויים כמו הרחבת המשפחה, שינויים בגובה ההכנסות, מעבר בין מעסיקים ושמירה על הרצף הביטוחי, עלייה בתוחלת החיים, שינויים רגולטוריים ועוד. תוכנית פנסיונית שהתאימה לכם לפני עשור או שני עשורים, לא בהכרח מתאימה עכשיו. לכן חשוב לבנות תוכנית ייעודית לכל אחד ולהעניק ייעוץ מקצועי מתמשך ומותאם לנתונים האישיים באותה התקופה.

שכירים או עצמאים

שכירים רבים חושבים שאין להם אפשרות לשנות את התוכנית הפנסיונית שהמעסיק בחר עבורם וזו טעות. לשכירים ניתנת זכות הבחירה וניתן לדייק ולהתאים את המסלול או התוכנית לצרכים הייחודיים. ולגבי עצמאים – היום קיים חוק המחייב עצמאים להפריש לפנסיה וקובע את השיעור המינימאלי להפקדה. אבל ניתן להגדיל את ההפקדה וגם לקבל הטבות מס. בעזרת תכנון פנסיוני מקצועי תוכלו לשפר את התנאים לטווח הרחוק.

צעירים מגיל 45 ולא בחרתם בקרן הפנסיה מסלול 100% מניות?
יכולתם להגדיל את החסכון שלכם בהרבה מאוד כסף!
סיכון הוא שאלה של טווח… כדאי לכם להתייעץ וכמה שיותר מוקדם.

עם SIMPLY תרוויחו יותר מהכסף שלכם
באמצעות תכנון פיננסי אישי נוכל לשפר עבורך את דמי הניהול, להמליץ על אפיקי השקעה בטוחים ולחשוף אותך להזדמנויות כלכליות שיגדילו את התשואות שלך!

תכנון פיננסי הוליסטי אישי יכלול ניתוח הצרכים והנתונים האישיים, עפ"י פרמטרים של גיל, מצב משפחתי, הכנסות והוצאות של התא המשפחתי ועוד. על סמך ניתוח המצב הקיים והערכות עתידיות, ייבחנו מוצרי החסכון והפנסיה הקיימים בשוק וייבנה תמהיל חסכון אופטימלי, שגם יענה על הצרכים בצורה הטובה ביותר, גם יאפשר לצמצם עלויות וגם ימקסם את הטבות המס.

השירות שהיה שמור לעשירון העליון, פתוח עכשיו גם בשבילכם! תכנית פיננסית אישית וליווי צמוד יבטיחו את התמורה הטובה ביותר לכסף ויעזרו לך להשיג ביטחון פיננסי לך ולמשפחתך. למידע נוסף על השירות לחצו סדר פיננסי חדש >

האם אתה זכאי להטבת המס?
בחר את קבוצת גילך
לבצע בדיקה

הגעת עד לכאן? כבר ניצחת!

זה הזמן להשאיר פרטים שאחד המומחים שלנו יוכל לחזור אליך >