תכנון פיננסי הוליסטי אישי

השירות שהיה שמור למשפחות העשירות עכשיו במרחק לחיצה
נשמח לעזור
בכל שאלה

כתבות אחרונות

תכנון פיננסי נכון – יכול להיות שווה הרבה מאוד כסף

לשים את הכסף בפיקדונות בבנק? אולי להפקיד לקרן השתלמות? בעצם, אולי עדיף לפתוח קופת גמל? האם כדאי למחזר את המשכנתא? איפה הכי כדאי לקחת הלוואה? מה עדיף – ביטוח מנהלים או קרן פנסיה?

כמה אנחנו מפסידים בגלל שהחסכונות שלנו לא מנוהלים בצורה יעילה…

כמעט כל אחד ואחת מאיתנו מתלבט בשאלות מהסוג הזה. בעידן הנוכחי, ניהול כספים, הפך, יותר מתמיד, לאתגר מורכב – שמצריך ידע רב, והתעסקות שדורשת לא מעט זמן. לנושא יש כמובן חשיבות רבה – הטעויות שרבים מאיתנו עושים, יכולות לעלות כסף רב. אז מה עושים? מתכננים! תכנון פיננסי נכון – יכול להיות שווה הרבה מאוד כסף, גם בהווה, ובוודאי בעתיד. אז מה זה בעצם תכנון פיננסי, ואיך עושים את זה?

יש לך הזדמנות להרוויח אלפי שקלים
מתי בפעם האחרונה בדקת מה קורה עם הכסף שלך בחסכונות?
בדיקה מעמיקה של מומחה וייעוץ ללא התחייבות יכולים להיות שווים לך מאות אלפי שקלים!

בצע בדיקה לשיפור רווחים והוזלת דמי ניהול>

מקסום תשואות בהלימה למטרות וליווי מתמשך

ניתוח מקיף של המצב הנוכחי

מתחילים באיסוף מידע מכל הרשויות, הבנקים והחברות כדי להבין כמה כסף יש למשפחה, באלו מקומות הוא נמצא, מה העלויות שאתם משלמים על הניהול שלו, לאלו סיכונים אתם חשופים במקרה של שינויים במצב הכלכלי במשק ואלו מיסים אתם צפויים לשלם. בנוסף, חשוב לבדוק אם יש לכם משכנתא, אם כדאי למחזר אותה. כמו כן, מומלץ לבצע בדיקה אם יש כספים שאתם זכאים להם בשל זכויות רפואיות, ואם מגיעים לכם כספי נפטרים שלא מומשו בעבר.

ניתוח צרכים

ממשיכים בניתוח של מצבכם האישי והמשפחתי. לכמה כסף אתם צפויים להזדקק בעתיד הקרוב, בטווח הבינוני ובעתיד הרחוק? אלו סיכונים אתם מוכנים לקחת כדי לנסות ולהגדיל את ההון שלכם? כמה אתם רוצים להוציא על החלק הביטוחי בחיסכון? האם אתם זקוקים להלוואה ואם כן איזו כדאי לקחת? 

שיפור ומקסום

ממשיכים בביצוע השינויים הנדרשים כדי להפחית את עלויות הניהול של הכספים שלכם, ועל מנת להתאים את ההשקעות לצרכים שלכם.

מעקב שוטף

אחת לתקופה – מבצעים בדיקה של תוצאות התיק הפיננסי שלכם, ומבצעים התאמות מעת לעת בהתאם לשינויים בשוק ולשינויים בצרכים שלכם.

מתכנן פיננסי מתמחה בניתוח עמוק של המצב הקיים ותכנון העתיד לטווח הרחוק

בעזרת מומחים שעוסקים בכך ביום-יום. המורכבות הרבה של התחום, גרמה לכך שאנשי מקצוע מתחום הפיננסים החלו בשנים האחרונות לספק שירותים של תכנון פיננסי.

אם בעבר, השירותים האלה היו מיועדים רק למשפחות עשירות במיוחד, כיום, כל אחד ואחת יכול להיעזר בשירותים של מתכנן פיננסי מקצועי!

חשוב להבין – מתכנן פיננסי הוא לא עוד יועץ השקעות כמו שיש בבנקים, או סוכן ביטוח, שעוזר בתיווך מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות. ההבדל גדול. יועצי השקעות, מנהלי השקעות, סוכני ביטוח – הם בסופו של דבר אנשי ביצוע שמתמקדים בתיווך ועזרה מיידית בניהול הכספים. אבל, וזו הנקודה החשובה, הם לא מתמחים בניתוח עמוק של המצב הקיים ותכנון העתיד לטווח הרחוק. את ההחלטות על ההשקעות והחסכונות שלנו, צריך לקבל אחרי תהליך מסודר של ניתוח המצב והצרכים העתידיים, וזה בדיוק תפקידו של מתכנן פיננסי.

המתכננים הפיננסים שלנו הינם בעלי ראייה רחבה וכוללת ובעלי ידע מקיף בכל התחומים הרלוונטיים ובפרט בתחום החסכון הפנסיוני ובתחום ההשקעות. הם בלתי תלויולא עובדים עבור מוסדות פיננסיים כאלו ואחרים, ולכן מטבע הדברים התכנון הינו אובייקטיבי וללא ניגוד אינטרסים.

אנו מזמינים אותך להכיר את המתכננים הפיננסים שלנו, שיפיקו עבורך תכנית פיננסית ואסטרטגיית ליווי שנכונים לך, במטרה לחסוך בעלויות לצד הגדלת התשואות. זו ההזדמנות שלך לעשות סדר פיננסי ולהשיג ביטחון כלכלי לך ולמשפחתך!

עם SIMPLY תרוויחו יותר מהכסף שלכם
באמצעות תכנון פיננסי אישי נוכל לשפר עבורך את דמי הניהול, להמליץ על אפיקי השקעה בטוחים ולחשוף אותך להזדמנויות כלכליות שיגדילו את התשואות שלך!
האם אתה זכאי להטבת המס?
בחר את קבוצת גילך
לבצע בדיקה

הגעת עד לכאן? כבר ניצחת!

זה הזמן להשאיר פרטים שאחד המומחים שלנו יוכל לחזור אליך >