מי אנחנו

SIMPLY. פשוט. אישי. חכם.

היום יותר מתמיד כשיוקר המחייה עולה, האינפלציה בשיאה, הריבית מאמירה ושוק ההון חווה חוסר יציבות מובהק, צריך אנשי מקצוע מיומנים שידעו לנהל ולהפיק תכנון פיננסי הוליסטי שנכון לך, במטרה: לחסוך כפל ביטוחים, לשפר את דמי הניהול, להקטין ריביות, לבנות מסלולי חיסכון מופחתי מס, להמליץ על אפיקי השקעה בטוחים ולחשוף אותך להזדמנויות כלכליות שיגדילו את התשואות שלך.

זו בדיוק המטרה לשמה הקמנו את SIMPLY!

אתר SIMPLY הוקם על ידי הסוכנות המובילה כבר מעל 30 שנה יחד ביטוחים ופירמת השותפים לניהול פיננסי ארביטראז‘, במטרה להקל ולייעל את תהליך הניהול הפיננסי ללקוחותינו.
אנחנו מזמינים אותך להכיר את המתכננים הפיננסים המיומנים שלנו, לבחון את רמת הידע, המקצועיות, השירות והכי חשוב החיסכון בעלויות לצד הגדלת התשואות.

הכירו את האנשים שיגרמו לכסף שלכם לעבוד בשבילכם

יהב סיני

שותף ומתכנן פיננסי בכיר

שחר שמאי

שותף ומתכנן פיננסי בכיר

אסף מרכוס

שותף ומתכנן פיננסי בכיר

למה SIMPLY? נעשה את זה פשוט!

5 עובדות חשובות שיעזרו לך להכיר את המתכנן הפיננסי החדש שלך:

SIMPLY מלווים אותך אישית!
דרך ניתוח פיננסי מעמיק ותכנון פיננסי דינמי בהתאמה לצרכיכם המשתנים לאורך זמן, אנו מבטיחים את התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם ומיקסום של היכולות הפיננסיות שלכם.

אנו עובדים ומייצגים את לקוחותינו מול כל בתי השקעות, חברות הביטוח, הבנקים, רשויות המס וגורמים נוספים בתחום.

המומחיות שלנו היא בניהול תקציב והתאמת המוצרים הפיננסיים והפנסיוניים לכל לקוח בעלויות שיוכל לעמוד בהן לאורך זמן.

אנו פועלים בהצלחה כבר מעל 3 עשורים, עוד לפני שהקמנו את SIMPLY, וגאים להעניק ללקוחות שלנו בהירות, שקט וביטחון באשר להווה ולעתיד הכלכלי שלהם.

אנו ב-SIMPLY עובדים בשבילך.
החברה נמצאת בבעלות פרטית חפה מאינטרסים מלבד טובת לקוחותיה ואינה שייכת לאף אחת מחברות הביטוח או בתי ההשקעות. ההצלחה שלך זו ההצלחה שלנו!

הגעת עד לכאן? כבר הרווחת!

השאר פרטים ואחד המומחים שלנו יחזור אליך עם כל הפרטים על השירות שלנו >