טוב לדעת.
שאלות ותשובות נפוצות

תכנון פיננסי הוליסטי

בעולם פיננסי מלא אפשרויות כמו שלנו חשוב לדעת שיש מי שיודע לנהל, להסתכל, לחקור ולהבין את כל התחומים הפיננסים במטרה לבחור את המסלולים והמוצרים הנכונים ביותר לכסף שלנו.
בשונה מבעלי מקצוע בתחום כמו יועצי השקעות בבנק, מתכנן פיננסי אינו מוטה לחברה או למוצר אחד, אלא מטרתו היא לשקף את התמונה הכוללת עם סך כל האפשרויות העומדות בפני הלקוח. מעבר לבחירת מוצרים ניטרלית, תכנון פיננסי הוליסטי מספק חיסכון במגוון תחומים כמו דמי ניהול והחזרי מס מוגדלים.

אנשים בעלי הון עצמי שרוצים למנף את הכסף שלהם, לא בטוחים לגבי ההשקעות שלהם ומעוניינים בראש שקט בכל הנוגע לכספים שלהם, ללא תלות בגורם המונע מאינטרסים ומכוון למוצרים ספציפיים.

על מנת להבטיח תמונה הוליסטית מדויקת ראשית יש לאסוף את כל המידע על מוצרי החיסכון הפנסיונים שלך,
דבר המתבצע דרך כלים ייעודיים כמו המסלקה הפנסיונית, "הר הביטוח" וכד'.
לאחר איסוף המידע מתאמים פגישה לקביעת מטרות ושיקוף האפשרויות העומדות בפנינו ובהמשך ניהול הסיכונים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

אנו גובים דמי טיפול ושירות עבור מסלול ייעוץ וליווי קבוע (ריטיינר) ועבור השירותים המפורטים במחירון שלנו. שיחת ייעוץ טלפונית ראשונה עם מתכנן פיננסי מומחה ושעת פגישה ראשונה במשרד הינם ללא עלות.

ההצלחה שלנו היא ההצלחה שלכם. השירות של SIMPLY מתבסס על שיטת WIN WIN – ככל שיותר מלקוחותינו ינהלו את כספם בצורה נכונה תחת הייעוץ והליווי שלנו, כך נוכל להגדיל את התשואות שלכם ואתם תיהנו מדמי ניהול נמוכים יותר.

בשלב הראשון ממלאים את השאלון בלינק הבא. מענה על השאלות יעזור לנו להיערך לקראת השיחה עמך, ולהתאים לך מתכנן פיננסי מומחה מאזור מגוריך.
בשלב השני נזדקק לחתימה דיגיטלית שלך על אישור פניה חד פעמי למסלקה הפנסיונית , החתימה תאפשר למתכנן הפיננסי לקבל דוח מסלקה עבורכם, לראות את מצב החסכונות הפנסיוניים שלכם ולבצע ניתוח מעמיק לטובת תוכנית פיננסית אישית.

השוואת מסלולי השקעה וחיסכון ומיקסום רווחים 

אתר SIMPLY מאפשר לך לבצע השוואה אונליין בין מוצרי החיסכון וההשקעה המובילים בשוק, ולגלות את המוצרים והמסלולים המובילים בתשואות.

SIMPLY יעזור לך למקסם את ההשקעות שלכם.

לאחר בדיקה של החסכונות וקרנות ההשקעה שלך, המתכנן הפיננסי של SIMPLY יעזור לך לבחור את מסלול ההשקעה המניב ביותר עם רמת סיכון המתאימה לך ולאופק ההשקעה, ויפעל להוזלת דמי הניהול בכלל מוצרי ההשקעה שלך.

כן, ייעוץ טלפוני וניוד כספים בין מסלולי השקעה ובין מוצרי השקעה ניתנים חינם.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם כל הגופים הפיננסיים בשוק. את העמלה עבור הניוד אנו גובים ישירות מחברות הניהול.
ניוד כספים הוא תהליך פשוט וקל שנעשה בתוך ימים בודדים.

לא. תמיד ניתן להעביר את הכספים שוב ולהמשיך לחסוך. 
עם ליווי אישי וניהול דינמי של SIMPLY תוכל להרוויח מתשואות גבוהות לאורך זמן.

להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר ולחתום דיגיטלית על אישור פניה חד פעמי למסלקה הפנסיונית.

החתימה אינה מהווה ייפוי כח לביצוע כל פעולה מלבד צפייה בנתונים. 

החתימה דיגיטלית תאפשר למתכנן פיננסי לקבל תמונת מצב של החסכונות וההשקעות שלך, ולבחון כיצד ניתן למקסם את הרווחים עבורך.

הגעת עד לכאן? כבר הרווחת!

זה הזמן להשאיר פרטים שאחד המומחים שלנו יוכל לחזור אליך >