מוצרי השקעה וחיסכון מובילים

מהי קופת גמל?

קופת גמל היא מוצר חיסכון פנסיוני לטווח ארוך, המאפשר לחסוך כסף שישמש אתכם כמקור הכנסה לאחר הפרישה. מימוש הכספים שנצברו, יכול להתבצע רק אחרי גיל 60. לעומת זאת קופת גמל להשקעה היא מוצר נזיל שאפשר למשוך ממנו את הכספים בכל עת, בכפוף למס רווחי הון. ניתן לחסוך באמצעותה גם לתקופות קצרות. קופות גמל להשקעה מציעות מגוון רחב של מסלולי השקעה, בעלי רמות סיכון משתנות.

החסכון בקופת הגמל מעניק הטבות מס הן לשכירים והן לעצמאיים

קופות גמל הן מכשיר מגוון, המציע מסלולים שונים - מסלול מנייתי, מסלול אג"חי, מסלול סולידי ועוד

קופות גמל לא כוללות מוצר ביטוחי, אולם זה לא בהכרח חיסרון כיוון שכל ההפקדות הולכות לחסכון ולא למרכיב ביטוחי שבעצם מקטין את החסכון.

מהי קרן השתלמות?

קרן השתלמות היא אפיק חסכון לטווח בינוני המיועד לשכירים ועצמאים. בקרן ההשתלמות קיים פטור ממס על רווחי הון ובתום 6 שנים, ניתן לפדות את הכספים ללא תשלום מס. כספי החסכון לא נועדו למטרות השתלמות בלבד ויכולים לשמש לכל מטרה.

אפיק החיסכון היחידי לטווח בינוני שמאפשר הקלות במס על הפרשה לקרן ופטור ממס על רווחי הון בעת המימוש

בחירת קרן במסלול סיכון המתאים לכם

ניתן לעבור בין קרנות השתלמות תוך שמירה על הוותק והזכויות

מהי פוליסת חיסכון?

פוליסת חסכון היא מוצר שמנוהל על ידי חברות הביטוח, המיועד לחסכון לטווח בינוני. היא משמשת אלטרנטיבה לחסכון בבנק, ואיננה מוצר פנסיוני אלא כלי לחסכון והשקעה בלבד ללא רכיב ביטוחי. הכסף שחסכתם ניתן למשיכה בכל עת, בכפוף למס רווחי הון. אתם בוחרים מסלול השקעה ברמת הסיכון המתאימה לצרכים שלכם.

נזילות הפוליסה ומשיכה חופשית ללא הגבלה

מניבה תשואות נאות ללא סיכון גבוה

בחירה בין מסלולי השקעה ומעבר חופשי ביניהם

דמי ניהול אטרקטיביים

השקעות אלטרנטיביות

השקעות אלטרנטיביות הן השקעות במוצרים פיננסיים שלא נסחרים בבורסות. ההשקעות האלה מבוצעות בדרך כלל באמצעות קרנות שמתמחות בכך, או בעזרת קופות גמל שממוקדות בתחום. רוב ההשקעות האלטרנטיביות מתמקדות בתחומי הנדל"ן, התשתיות, האשראי, הסחורות, ההייטק ושוק הקריפטו.

יתרונות:

פיזור תיק ההשקעות לאפיקים נוספים שמושפעים פחות מתנודות בלתי צפויות בשוק ההון.

הגדלת האפשרות להשיא תשואה וליצירת רווחים

הגדלת האפשרות להשיא תשואה וליצירת רווחים

מהי המסלקה הפנסיונית?

המסלקה הפנסיונית מציעה לכם ממשק אינטרנטי מאובטח וידידותי, המאפשר לכם לקבל תמונת מצב מקיפה ועדכנית לגבי החסכונות הפנסיוניים שלכם - מהו סכום הכסף שצברתם, היכן נמצאים הכספים, באיזה תוכניות ועוד. המידע העדכני על כלל המוצרים הפנסיוניים שברשותכם נאסף מכל גופי הביטוח, הפנסיה והגמל. המסלקה פועלת ביוזמת משרד האוצר ובפיקוחו.

המסלקה מגבירה את התחרותיות והשקיפות בשוק החסכון הפנסיוני.

המידע על החסכונות הפנסיוניים שלכם הופך נגיש עבורכם בכל עת.

ניתן להגדיר תדירות קבועה לקבלת המידע, כמו אחת לחודש, אחת לרבעון וכו’.

חתימה דיגיטלית המאפשרת למתכנן פיננסי לקבל מידע מהמסלקה ולתת לכם שירות מקצועי ויעיל, המותאם במיוחד לצרכים שלכם.

SIMPLY מציעים לכם לקבל דוח מסלקה פנסיונית בחינם. וגם שיחת ייעוץ עם מתכנן פיננסי מומחה, ללא עלות וללא התחייבות, שיבצע ניתוח מעמיק של הדוח וייבחן כיצד ניתן למקסם את הרווחים עבורך, לחסוך בעלויות ולהפחית דמי ניהול, להמליץ על אפיקי השקעה בטוחים ולחשוף אותך להזדמנויות שיגדילו את התשואות שלך.

הגעת עד לכאן? כבר הרווחת!

השאר פרטים לשיחת ייעוץ, ללא עלות וללא התחייבות, עם אחד המומחים שלנו >